Markizy

 Ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym to zadanie dla naszych markiz.

Jeżeli podczas ciepłych dni dokucza Państwu duże  natężeniem światła i wysoka temperatura- markizy  stanowią idealne rozwiązanie!

Markizy  to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin  usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

 

  • Markiza SILVER PLUS jest markizą o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości.Konstrukcja opiera się na solidnej belce, co daje pewna swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a zarazem upraszcza montaż markizy.

 

  • Markiza AUSTRALIA doskonale sprawdza sie na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje równiez zastosowanie w instalacjach komerycjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego.

 

  • Markiza JAMAJKA jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapenia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania, dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i instalacji komercyjnych.Dzięki cntralnej podporze rury nawojowej w dużych markizach tkanina jest zawsze równomiernie napinana.


 

  • Markiza PALLADIO  jest elegancką markizą z kasetką, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry a kaseta domyka się szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę. Palladio 2040 łączy  w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej.Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.