Żaluzje poziome

Zasłony te służą do regulacji oświetlenia. W 75% zaciemniają pomieszczenie, o 10-15% obniżają temperaturę. Żaluzje poziome są inwestycją trwałą, przy prawidłowej obsłudze mogą służyć  kilkanaście lat

Materiały:

  • taśma aluminiowa lakierowana - , szerokość: 16mm, 25mm, 50mm,

 grubość taśmy: 0,18-0,22mm.

Typy:

  • międzyszybowa do okien rozkręcanych, szerokość taśmy 25mm i 16mm, pokrętło metalowe wyprowadzone z boku, ,

  • naszybowa  - dzięki prowadzeniu bocznemu  pozwala  na pracę żaluzji przy odchyleniu pod kątem, do montażu na oknach uchylnych, drzwiach itp., szerokość taśmy 16mm, 25mm, 50mm.

Żaluzje poziome 16mm

Żaluzje poziome o szerokości lamel 16mm są jednym z najbardziej popularnych zasłon okiennych. Produkt ten może być znakomitą alternatywą dla żaluzji o szerokości 25mm, szczególnie w przypadku mniejszych wymiarów (żaluzja 16mm sprawia "wrażenie lekkości" w małych pomieszczeniach i na niewielkich oknach). Lamele wykonane są z wysokiej klasy stopu aluminium i magnezu, lakierowane piecowo w ponad 50 kolorach. Dodatkowo drabinki i sznurki wykonane z najwyższej jakości poliestru barwione są w kolorach lamel.

Żaluzje poziome 25mm

Prostota konstrukcji, wielorakość zastosowań, funkcjonalność i wysoka żywotność aluminiowych żaluzji poziomych 25mm powodują, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu. Lamele lakierowane są piecowo w 138 kolorach. Interesujące elementy dekoracyjne można uzyskać zestawiając żaluzje poziome z zasłonami lub firanami, które można również zastosować w oknach dachowych, werandach i ogrodach zimowych.

Żaluzje Basswood - drewniane

Lamelki z drewna Basswood mają regularną strukturę usłojenia i ciepłe głębokie kolory. Wyboru można dokonać spośród 1 1 kolorów tych samych dla szerokości 25 mm jak i 50 mm. Maksymalna szerokość żaluzji wynosi 240 cm.

Belka górna i dolna dobrane są do koloru lamelek. . żaluzje 25 mm obsługuje się za pomocą pokrętła i sznurka. Żaluzje retro, standard 50 mm sterowane są sznurami