O firmie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę "VER-MIX", która od 1993 roku świadczy usługi w zakresie technik osłonowych.


Jesteśmy producentem rolet zewnętrznych, materiałowych, vertikali, moskitier oraz bram garażowych. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz ciągła dbałość o uatrakcyjnienie oferty sprawiają, że dziś jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszystkie produkty oferujemy w szerokiej gamie materiałowej i kolorystycznej, co umożliwia dopasowanie ich do różnych wnętrz, od tradycyjnych do awangardowych. Nasze produkty powstają w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne.


Jesteśmy otwarci na nowe trendy, posiadamy bieżące informację o nowych roziązaniach pojawiających się na rynku, dzięki czemu możemy dostosować naszą ofertę do każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta.


W trakcie rozwoju firmy zdobyliśmy zaufanie szerokiej rzeszy Klientów indywidualnych i hurtowych a także firm prywatnych oraz instytucji.


W trosce o profesjonalną obsługę, zorganizowaliśmy system sprzedaży korzystny dla poszczególnych grup naszych Klientów. Posiadamy własne biuro handlowe oraz halę produkcyjną, w której pracują wykwalifikowani specjaliści.


Wraz z rozwojem firmy zmodernizowaliśmy linię produkcyjną, dlatego dzisiaj jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować każde zlecenie.


Korzystając z naszych produktów przekonacie się Państwo,

że firma "VER-MIX" oferuje wyroby wysokiej jakości

przeznaczone dla Was. Zapraszamy do  biura handlowego

od poniedziałku do piątku

od 7.30 do 17.00biuro